Drugi protest przeciwko skrytemu nękaniu w ogólnopolskich mediach

Wczoraj, 4 lipca 2016 r. odbył się już drugi protest przeciwko skrytemu nękaniu za sprawą wyrafinowanych technologii zdalnego oddziaływania na umysł, ciało i dusze, któremu poddawanych jest bardzo wielu ludzi, członków Stowarzyszenia czy też osób które w tej chwili jeszcze nie zdają sobie z tego sprawy.

Protest miał miejsce przed budynkiem Ministerstwa Obrony Narodowej na Alei Niepodległości 218, było nas niewielu, część osób po ostatnim proteście 6 czerwca (link) zaczęło doświadczać silniejsze ataki bronią ukierunkowanej energii, mobbing w pracy, lub tuż przed wydarzeniem bardzo silnie zaatakowano najbliższa rodzinę prezes naszego Stowarzyszenia która nie mogła być z nami tego dnia. Było także sporo problemów z urządzeniami elektronicznymi, które zaczęły wariować podczas przygotowań do protestu. Jednak należy też odnotować niewątpliwy sukces jakim jest zainteresowanie mediów ogólnopolskich, zarówno Fakt24.pl, Newsweek, Superstacja, a także Telewizja Polska, dzięki którym więcej osób może dowiedzieć się o możliwych przyczynach swoich problemów, które z nieznanych im powodów ciągną się za nimi jak cień, czasem przez większość ich życia.

Serdecznie dziękujemy dziennikarzom którzy przygotowali te i nadchodzące materiały na nasz temat.

Jesteśmy poddawani elektronicznym torturom! MON ignoruje te doniesienia – źródło FAKT24.pl
(with English subtitles: https://www.youtube.com/watch?v=9iFWD9WMpK4)

Opis filmu:
"W Warszawie pod siedzibą MON-u odbył się kolejny już protest przeciwko skrytemu nękaniu za pomocą broni psychotronicznych i mikrofalowych zorganizowany przez Stowarzyszenie STOP Zorganizowanym Elektronicznym Torturom. Zdaniem uczestników, Ministerstwo Obrony Narodowej ignoruje cierpienia wielu ludzi, spowodowane torturami elektronicznymi i psychologicznymi. Kilka miesięcy temu minister Antoni Macierewicz publicznie potwierdził na konferencji w Toruniu, że znane są mu przypadki eksperymentów elektromagnetycznych. Dzisiaj MON te doniesienia dementuje – o żadnych takich przypadkach nie wie."

 

SUPERSTACJA – http://www.superstacja.tv/wiadomosc/2016-07-04/pikieta-pod-mon-przeciwko-nekaniu-bronia-psychotroniczna-i-elektromagnetyczna/

FAKT – http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/warszawa/stop-zorganizowanym-elektronicznym-torturom/bjxmbgd

NEWSWEEK POLSKA – https://www.facebook.com/NewsweekPolska/posts/1141897005849656

Agencja fotograficzna East NEWS –  http://www.eastnews.pl/pictures/subject/id/01173318/section/news/bulletinId/42338

 

Wiele osób zarzuca protestującym że mówią o dziwnych rzeczach, przekręcają wyrazy, ośmieszają się dlatego chciałbym przypomnieć, że technologia której oddziaływaniu są poddawani służy także do wywoływania zniedołężnienia u tych osób, wspomniano o tym także w cytowanym fragmencie z magazynu Nexus z 1996 r., na temat skrytych działań Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego:

"RNM wymaga rozkodowania rezonansowej częstotliwości każdego specyficznego obszaru mózgu, którą następnie moduluję się celem nałożenia info w danym obszarze mózgu. Zależnie od obszaru, częstotliwość ta waha się od 3 Hz do 50 Hz. Tylko SIGINT moduluje sygnały w tym zakresie (Tabela 1 poniżej).

Zmodulowaną info można nałożyć do mózgu w różnych natężeniach, od podprogowej po zauważalną. Mózg każdego ma unikalny zestaw bioelektrycznych częstotliwości rezonansowych/wkładowych.

Oskarżyciel poznał RNM poprzez dwukierunkowy kontakt RNM z grupą Kinnecome w NSA, Fort Meade. Grupa zastosowała 3-wymiarowy dźwięk RNM bezpośrednio do mózgu, celem nękania Oskarżonego od października 1990 do maja 1991 r. Użyli dwukierunkowego RNM do rozmów z Oskarżonym i do prób zniedołężnienia go, by nie mógł on iść poskarżyć się władzom o działaniach grupy przeciw Oskarżycielowi w ciągu poprzednich 12 lat. Grupa Kinnecome składa się z ok. 100 osób, pracujących na okrągło w Fort Meade. Połączyli się także z mózgami osób, z którymi Oskarżyciel się kontaktuje, by odizolować go. Był to pierwszy przypadek prześladowania obywatela poprzez RNM i następnie pozwania personelu NSA, który nadużył tej metody działań wywiadowczych."
źródło: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/techniki-kontroli-mozgu-przez-nsa-usrael-1996-wciaz-rewelacja/

Takie praktyki mają miejsce do dnia dzisiejszego na obywatelach Polski, sygnalizują nam o tym osoby o poszerzonej percepcji będące ofiarami i nie trzeba długo się zastanawiać aby dojść do wniosku że takie działania rodem z filmów Science Fiction, zdalne włamywanie do umysłu poszkodowanego i osób z którymi się kontaktuje wbrew ich woli, a często też poza ich świadomością jest bardzo trudno udowodnić, przedstawić przed kamerą. Na domiar złego to od osób poszkodowanych wymaga się aby we własnym zakresie zgromadzili dowody, sami zorganizowali sobie badania jak wynika z niepublikowanych rozmów z przedstawicielami Ministerstwa Obrony Narodowej. badanie urządzeniami które są bardzo kosztowne są poza naszym zasięgiem. Z pism do MON w których wnosiliśmy o udostępnienie nam analizatora spektrum w odpowiedzi ani razu nie odniesiono się do naszej prośby, zastanawia nas dlaczego więc dobro i bezpieczeństwo obywateli zdaniem Ministerstwa Obrony Narodowej jest takie ważne i kogo chcą chronić uniemożliwiając nam śledztwo i dostęp do urządzeń które są dobrem wspólnym, własnością suwerena jakim jest naród.

Tymczasem sytuacja kilku aktywnych członków Stowarzyszenia uległa znacznemu pogorszeniu, jedna z osób znajduje się w bardzo ciężkim stanie w szpitalu, prosimy o wsparcie mentalne, modlitwę, medytacje, dziękujemy.

 

Udostępnij:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
K.
K.
7 lat temu

A co się stało tym aktywnym członkom? Zemsta?

Jan
Jan
7 lat temu

Nowe technologie kontroli umysłu są rozwijane na całym świecie. Rządy po kryjomu realizują je a próby robią na własnych obywatelach. Moim zdaniem realizowany jest projekt Blue Beam który zakłada pełną kontrolę ludzkości. Wygląda na to że Polska przyłączyła się do projektu a technologię otrzymała od USA. Co te technologie potrafią przekracza wszelkie zasady wolności
i demokracji itd. Objawy jakie ludzie doznają to bóle głowy, słyszenie głosu w głowie, manipulacja ludzkim zachowaniem, bóle w ciele, oparzenia i wiele innych objawów kończąc na śmierci. Moim zdanie te technologie nie powinny być rozwijane ponieważ jeden człowiek staje się jakby „bogiem” dla drugiego i może z nim zrobić co chce. A najgorsze że robią to rządy aby manipulować obywatelami. Dodatkowo należało by zwrócić uwagę na równoległe projekty. Są nimi psychiatria i środki chemiczne podawane pacjentom. Następnie środki chemiczne dodawane do żywności. Kończąc na opryskach z samolotów.
Obecnie jest masa artykułów na ten temat, wystarczy poszukać. Ale najgorsze w tym wszystkich jest to że zagrożona jest cała ludzkość. A działania tego typu wprowadzone i rozwijane są już od lat. Teraz widzimy i doświadczamy je na własnej skórze. A pieniądze na te cele są z naszych podatków.
Dlatego żeby powstrzymać te działania należy nagłaśniać te sprawy (jak to już jest robione) ale nie tylko. Ludzie powinni się zorganizować i obalić rządy które na to pozwalają a wręcz biorą udział w spisku przeciwko zdrowiu i życiu obywateli. To jest naruszanie wszelkich zasad życia na ziemi.

Tomasz Bieniek
7 lat temu

Linki do stron o tematyce kontroli umysłu. https://tomekbieniek.wordpress.com/links/

Małgorzata Konstańczak

współczesna psychomanipulacja jak dla mnie jest rozszerzeniem niby minionej ideologii marksistowskiej. Teoretycznie komunizm padł. Pozostali jednak ludzie silnie związani z tymi poglądami. Nikt z nas nie wie jakimi metodami usadzono w okowach niemocy cały naród. Póki co szuka się winnego w świecie, a mamy ich obok siebie. Jak sądzę jest to program, który wciąga ludzi za pomocą obietnic. Być może serwuje komplementy o wyjątkowości. Nieważne, trzeba jednak się przed tym bronić. Wzmacniać organizm, ja stosuję colamid i lewoskrętną witaminę C. Im człowiek silniejszy tym łatwiejsza obrona. Siła daje możliwość ataku otwartego, bo tylko tchórze uciekają się do podstępu.
Obejrzałam wczoraj wywiad na temat manipulacji, prześmiewczy, bo nie ma nic łatwiejszego jak obśmiać i wykpić problemy ludzkie. Według mnie tacy ludzie biorą udział w tych nagonkach na otwarte umysły.

maniek
maniek
7 lat temu

To z Marksem ma malo wspolnego.
Podstaw szukalbym raczej w Watykanie.
W pewnym momencie historii CCCP mialo przewage tej technologii.
Raczej z nazistami i NWO (banksterzy).

Zapisz się do newslettera
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x