Biała Księga – świadectwa

Opiszę sytuację obecną.- moja cała

Opiszę sytuację obecną. – moja cała rodzina traktuje mnie obco jak przybysza z kosmosu i wrogo – czekają aż wyjdę i naradzają się, jak ze mną postępować; – mam niemal pewność, że gdy schodzę na dół (zajmuję pokój piętro nad rodzicami) to głos z telewizora dostosowuje się do mnie, ludzie z tv tez grają rolę … Czytaj dalej "Opiszę sytuację obecną.- moja cała"

Ewelina
20 czerwca 2017

Imię Boga Czas

Gdy miałam 19 lat za radą psychiatry przerwałam naukę na rok i podróżowałam po innym świecie. Najadłam się tabletek, żeby popełnić samobójstwo. Jeździłam do Warszawy, bo tam wzywał mnie głos. Miałam bieg nocą po Warszawie. Czego się bałam ? Nie wiem ! W końcu w lecie upiłam się i poszłam w pole. Przyjechał mój stryj, … Czytaj dalej "Imię Boga Czas"

Irena
3 maja 2017

Wkółko jedno i to samo

V2K.Choroby od torbieli po odmrożenia.Całodzienne mrożenie,udawane bóle,wysłuchiwanie za pomocą V2K dzień w dzień tych samych gadek,wyobrażeń kontrolerów o mikrofali i całkowity brak ze strony mikrofali i kontrolerów tekstów,rzeczy,akcji po swojego targeta.

Marta
2 maja 2017

Dla wszystkich którzy nie wierzą

Dla wszystkich którzy nie wierzą w mind control, chciałem opisać swoją historię. Może da wam to do myślenia. Zdaję sobie sprawę że osoby żyjące w matriksie potraktują to jak science fiction, ale wiem co widziałem i co przeżyłem, i napisze prawdę, bez wycinania żadnych fragmentów. Jeśli wolicie niebieską tabletkę, skończcie czytać, i żyjcie sobie dalej … Czytaj dalej "Dla wszystkich którzy nie wierzą"

Jan
14 kwietnia 2017