Biała Księga – świadectwa

Sasiedzi kieruja na mnie bolesne promieniowanie z dronow.

Witam serdecznie! Rowniez i ja chcialam sie podzielic swoimi przezyciami z mind control. Zaczelo sie niewinnie. Uslyszalam muzyke za sciana,… Czytaj dalej „Sasiedzi kieruja na mnie bolesne promieniowanie z dronow.”

Anna
8 lipca 2017

Zabezpieczony: W 2011 roku na lotnisku w San Diego

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Danuta
6 lipca 2017

Od 2010 roku jestem pod stałą kontrolą broni elektromagnetycznej

Od 2010 roku jestem pod stałą kontrolą broni elektromagnetycznej. Rozpoczęło się to po tym jak zwróciłam uwagę o zakłócanie ciszy… Czytaj dalej „Od 2010 roku jestem pod stałą kontrolą broni elektromagnetycznej”

Marta
6 lipca 2017

Opiszę sytuację obecną.- moja cała

Opiszę sytuację obecną. – moja cała rodzina traktuje mnie obco jak przybysza z kosmosu i wrogo – czekają aż wyjdę… Czytaj dalej „Opiszę sytuację obecną.- moja cała”

Ewelina
20 czerwca 2017

Imię Boga Czas

Gdy miałam 19 lat za radą psychiatry przerwałam naukę na rok i podróżowałam po innym świecie. Najadłam się tabletek, żeby… Czytaj dalej „Imię Boga Czas”

Irena
3 maja 2017

Wkółko jedno i to samo

V2K.Choroby od torbieli po odmrożenia.Całodzienne mrożenie,udawane bóle,wysłuchiwanie za pomocą V2K dzień w dzień tych samych gadek,wyobrażeń kontrolerów o mikrofali i… Czytaj dalej „Wkółko jedno i to samo”

Marta
2 maja 2017

Dla wszystkich którzy nie wierzą

Dla wszystkich którzy nie wierzą w mind control, chciałem opisać swoją historię. Może da wam to do myślenia. Zdaję sobie… Czytaj dalej „Dla wszystkich którzy nie wierzą”

Jan
14 kwietnia 2017
Udostępnij:
Zapisz się do newslettera
stat4u