Biała Księga – świadectwa

” Głosy w głowie” —-Voice to Skull (V2K)

Cześć. Mam na imię Piotr. Do połowy roku 2018 nie byłem świadomy tego co się dzieje wokół mojej skromnej osoby.… Czytaj dalej „” Głosy w głowie” —-Voice to Skull (V2K)”

piotr
19 stycznia 2019

OD PRL DO WOLNEJ NIEPODLEGŁEJ SUWERENNEJ III RP

Opisując świadectwo kontroli umysłu z wiadomych względów nie będę podawał personaliów prześladowców :nazwisk ,stopni wojskowych ,zajmowanych stanowisk , dat wydarzeń,… Czytaj dalej „OD PRL DO WOLNEJ NIEPODLEGŁEJ SUWERENNEJ III RP”

Bemowo Piskie
18 stycznia 2018

„Pawdziwy czlowiek ma sumienie i zasady”

Witam! Tak samo jak moi poprzednicy jestem od 20.08.2017 roku przesladowana bronia elektromagnetyczna. Wywoluje to u mnie: piski w uszach,… Czytaj dalej „„Pawdziwy czlowiek ma sumienie i zasady””

Mariola
28 stycznia 2018

Broń ta w rekach wojska.

Witam mam na imię Konrad. Uważam ze ta bron wykorzystuje wojsko i policja na ludziach którzy lamia prawa i nie… Czytaj dalej „Broń ta w rekach wojska.”

Konrad
15 listopada 2017

oddajcie mi życie

Przechodzę przez wszystko,mam to samo co wy, testowano na mnie wszystko prócz oparzeń ,mam implanty 1za prawym uchem, byłem przebadany,… Czytaj dalej „oddajcie mi życie”

SZCZEPAN
11 sierpnia 2017

Sasiedzi kieruja na mnie bolesne promieniowanie z dronow.

Witam serdecznie! Rowniez i ja chcialam sie podzielic swoimi przezyciami z mind control. Zaczelo sie niewinnie. Uslyszalam muzyke za sciana,… Czytaj dalej „Sasiedzi kieruja na mnie bolesne promieniowanie z dronow.”

Anna, Harasiuki
8 lipca 2017

Zabezpieczony: W 2011 roku na lotnisku w San Diego

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Danuta
6 lipca 2017

Od 2010 roku jestem pod stałą kontrolą broni elektromagnetycznej

Od 2010 roku jestem pod stałą kontrolą broni elektromagnetycznej. Rozpoczęło się to po tym jak zwróciłam uwagę o zakłócanie ciszy… Czytaj dalej „Od 2010 roku jestem pod stałą kontrolą broni elektromagnetycznej”

Marta
6 lipca 2017

Opiszę sytuację obecną.- moja cała

Opiszę sytuację obecną. – moja cała rodzina traktuje mnie obco jak przybysza z kosmosu i wrogo – czekają aż wyjdę… Czytaj dalej „Opiszę sytuację obecną.- moja cała”

Ewelina
20 czerwca 2017

Imię Boga Czas

Gdy miałam 19 lat za radą psychiatry przerwałam naukę na rok i podróżowałam po innym świecie. Najadłam się tabletek, żeby… Czytaj dalej „Imię Boga Czas”

Irena
3 maja 2017

Wkółko jedno i to samo

V2K.Choroby od torbieli po odmrożenia.Całodzienne mrożenie,udawane bóle,wysłuchiwanie za pomocą V2K dzień w dzień tych samych gadek,wyobrażeń kontrolerów o mikrofali i… Czytaj dalej „Wkółko jedno i to samo”

Marta
2 maja 2017

Dla wszystkich którzy nie wierzą

Dla wszystkich którzy nie wierzą w mind control, chciałem opisać swoją historię. Może da wam to do myślenia. Zdaję sobie… Czytaj dalej „Dla wszystkich którzy nie wierzą”

Jan
14 kwietnia 2017
Udostępnij:
Zapisz się do newslettera