Międzynarodowy dzień Targeta International Targeted Individual Day 29.08.2018

Stowarzyszenie STOPZET przyłącza się do obchodów Międzynarodowego Dnia Targeta (International Targeted Individual Day) organizując pokojową pikietę 29 sierpnia w Warszawie od południa do godziny 16:00 na Placu Zamkowym przed Zamkiem Królewskim. Planujemy dodatkowe wydarzenie po proteście, proszę śledzić to wydarzenie 🙂

Pikieta jest poświęcona targetom, są to osoby prześladowane przez zorganizowane grupy ludzi (Gang Stalking, Organized Stalking) i zaawansowana technologię ( m.in. elektromagnetyczna, akustyczna, biocybernetyczna, interfejs mózg-komputer-mózg, Voice to Skull i chatterboty, programy Sztucznej Inteligencji (SI) i inne). Pikieta ma na celu podnieść ludzką świadomość na temat tajnych projektów badawczych dot. ludzkiego mózgu testowanych bez zgody badanych. Jak historia niejednokrotnie pokazała tak i tym razem w tajnych badaniach na zlecenie wojska i służb nie liczy się człowiek, jego życie ani zdrowie. Bądź świadomy, czytaj, edukuj się, dołącz do pikietujących.

Protesty i pikiety odbędą się w wielu państwach na całym świecie. Na dzień dzisiejszy są to: USA, Kanada, Japonia, Francja, Wielka Brytania, Polska, Tajlandia, Włochy, Indie. Oficjalna strona wydarzenia: https://www.ti-usa.org/events.html

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu w Warszawie.
Kontakt: t-day-warszawa@stopzet.org Krzysztof
Contact in English: t-day-warsaw@stopzet.org Mecislav

Śledź wydarzenie na facebooku https://www.facebook.com/events/274435383367062/

——————————-
Our T-Day gathering will take place on Plac Zamkowy in front of Zamek Królewski, i.e. Royal Castle, on Wednesday, the 29th of Aug 2018 from noon to 4 p.m.

Our goal is to raise awareness in the general public about electronic torture with surveillance weapons such as DEW – Directed Energy Weapons. We will hold our banners and hand out flyers.

If you are a foreigner in Warsaw, Poland we invite you to take part in
the protest. Contact the organizer via email address
t-day-warsaw@stopzet.org Mecislav

We also plan another event after the protest. Follow our announcement here and via facebook please.

https://www.facebook.com/events/274435383367062/

Udostępnij:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zapisz się do newslettera