Rosyjski program NeuroNet – „CoBrain”, czyli plan połączenia ludzkich umysłów

Fantastyka naukowa staje się dziś przerażającą rzeczywistością, o próbach przemiany ludzi w biologiczne roboty, cyborgi. Wywiad z panią Galiną Carewą, reżyserem wielu filmów, w tym głośnych dokumentów o broni klimatycznej i programie HAARP, prowadzi pan Aleksander Artamonow.
źródło: https://treborok.wordpress.com/

 


Matrix Reaktywacja – Rosja w NeuroNecie PL przez treborok

 

"A.A. – Porozmawiamy o zainteresowaniach pani różnymi systemami zbrojeń, takimi jak oddziaływanie na człowieka i jego środowisko. Pani nowe dzieło nosi bardzo ciekawą nazwę „Chcę pozostać człowiekiem”. Jest to ponad dwugodzinny film dokumentalny temu poświęcony. Zawiera on wiele ważnych informacji, które zapisywałem przygotowując się do tego programu. Film poświęcony jest problematyce wpływu na ludzki umysł za pomocą implantów i innych radiowych środków elektronicznych, aż do chipowania, oznaczania człowieka itd. Proszę opowiedzieć nam o istocie tego filmu. Na ile jest on aktualny?

G.C. – Na wstępie chce powiedzieć, że to nie jest żadna konspiracyjna idea a obecna rzeczywistość. Mamy na ten temat, w związku z wprowadzeniem wszystkich tych technologii elektronicznych, dokumentów elektronicznych, poważną dyskusję. Prezydent wprowadził dekret, że wszyscy ludzie żyjący w Rosji będą mieli robioną daktyloskopie. Staraliśmy się przeciwstawić temu systemowi i udało nam się jednak na trzy lata UED (Uniwersalna Karta Elektroniczna) odsunąć. Planowaną ją już wprowadzić. Będzie to albo biometryczny dowód osobisty albo uniwersalna karta elektroniczna, lub jedno i drugie. Na razie jest to niezbyt zrozumiałe, w każdym razie będą to dokumenty biometryczne, w które wbudowany będzie chip. Będą tam wszystkie podstawowe dane o człowieku, w tym dane biometryczne: fotografia, siatkówka oka, odciski palców.

A.A. – Bardzo ciekawe. Tym niemniej wracając do tego czym pani się zajmuje twórczo i jak ja rozumiem tym czym w Dumie Państwowej. Amerykanie od dawna zajmują się tego typu programami. Te programy jak zrozumiałem z filmu nie wywołały protestów ze strony naszych uczonych. Mówiąc o pani filmie cytuje wątpliwości naszych rosyjskich uczonych, z wyższej szkoły biznesu, dlatego że jednak w pani filmie są opinie ostrożne, lub otwarcie wrogie wypowiedziane przez przedstawicieli biznesu, proszę wybaczyć innowacje słowa o „startapach”, czyli nowych projektach. Są tam jeszcze postępowe przedsiębiorstwa zajmujące się rozwojem systemów nauki ludzkiego mózgu i odtworzenia jego funkcjonowania. Czyżbyśmy jeszcze nie zaszli w tym kierunku tak daleko w Rosji?

G.C. – Zaszliśmy wystarczająco daleko. W 2008 roku został podpisany dekret rządu (podpisał Putin) w sprawie zatwierdzenia list naukowo-badawczych i badawczo rozwojowych. Jedna z idei tej decyzji był przemysł nanosystemów tj. nanobioinformacyjne technologie poznawcze, opracowanie prostych interfejsów mózgowo-komputerowych. To jest to o czym będziemy mówić. W czym problem. 2008 rok, a w 2015 roku na posiedzenie rządu Miedwiediew polecił ministrowi edukacji i nauki Liwanowowi opracowanie rozporządzenia rządu w sprawie nowych technologii i projektów w Rosji. To już nie jest science fiction, to już się dzieje na poziomie rozporządzeń rządowych. 18 kwietnia 2016 r. została podjęta uchwala nr. 317 o realizacji inicjatywy narodowo-technologicznej. Ona polegała właśnie na tym, że nastąpi wprowadzenie nowych systemów, nowych map drogowych. Co zawiera te 9 map drogowych: AerNet, AfteNet, EnergoNet, FinNet, HillsNet, NirNet i jeden z głównych NeuroNet. I na to właśnie wydziela się te kwoty, tak postanowił rząd. Na to ministerstwo edukacji i nauki wydziela z budżetu osiem miliardów rubli w celu realizacji planowych przedsięwzięć map drogowych. Plus budowa techno-parków dla dzieci w wysokości jednego miliarda rubli. Proszę zwrócić uwagę jakie to są ogromne sumy na mapy drogowe. Kiedy zaczynasz głębiej czytać czym jest NeuroNet i jak to będzie realizowane wylania się coś takiego. Do roku 2020 suma inwestycji na jeden NeuroNet wyniesie 100 miliardów dolarów. To ogromna suma.

A.A. – W Rosji? – Tak w Rosji.

null

G.C. – Mam tu plan jak wygląda NeuroNet. Powinniśmy coś powiedzieć o tym systemie. Oto jak wyglądają badania mózgu w Rosji i to jak wyglądają te mapy na tle NeuroNetu. Programy nazywają się CoBrain. Rosyjski program badania mózgu. Badania nad mózgiem stało się priorytetem na świecie. Zostały ogłoszone przez kongres USA i Unię Europejską jako priorytet w tym dziesięcioleciu. Odczytam teraz sześć kierunków NeuroNetu: NeuroWyksztalcenie, NeuroSport, NeuroMedycyna, NeuroFarma, NeuroAsystent, NeuroKomunikacja. To jest plan połączenia mózgu z komputerem poprzez chipowanie.

A.A. – Czy te chipowanie będzie w celu liczenia i identyfikacji ludzi? I czy również do torowania, że tak powiem mostu pomiędzy dyskiem twardym i naszym komputerem biologicznym który jest w naszej głowie? Co oznacza chipowanie w tym przypadku?

G.C. – To będzie zupełnie inny rodzaj Internetu, inny system, będą budowane neurokomputery. One już w zasadzie są i działają. Po prostu jeśli teraz jesteśmy w stanie zobaczyć, usłyszeć i rozmawiać z innymi, to tam ludzie będą już podłączeni bezpośrednio. Najważniejsze w NeuroNecie – to połączenie na ogromną skale, jak piszą, mózgów ludzi w jeden system i przekazywanie nie tylko słów i obrazów, ale i uczuć innym ludziom.

A.A. – To zadziwiające, budzi nie tylko szacunek ale i przerażenie. Dlatego że każdy mózg człowieka zawiera masę informacji osobistych, którymi nie chce się dzielić. Mamy określony podział na warstwy informacyjne. Coą czym dzielimy się tylko z dziećmi, współmałżonkiem, innymi ludźmi w pracy. A okazuje się że wszystko co jest w mózgu, cały „dysk twardy” będzie otwarty dla wszystkich. Jest pani za czy przeciw temu?

G.C. – Oczywiście, że przeciw. Dlatego, że nie wiadomo jak to w ogóle będzie działać i jak ludzie będą utrzymywać stosunki?

A.A. – Szklani ludzie…

G.C. – Po pierwsze, pełna przejrzystość i kontrola. W uwagach do planu działań mapy drogowej rozwoju NeuroNetu napisano: „Hybrydowy człowiek i intelekt maszyny pozwoli znacznie poszerzyć środowisko ludzkiego mózgu, podnieść jego wydajność dzięki integracji z technosferą. Rozmiar nowych segmentów rynku NeuroNetu do roku 2020 szacuje się na 100 miliardów dolarów”. Tak jak wspomniałam. Tu akurat mowa jest o prowadzeniu projektów badawczych CoBrain w Rosji. I to nie jest żadna fantastyka naukowa, jest to przyjęte na poziomie rządowym. I rzecz najważniejsza, realizowane to będzie w przedszkolach i szkołach. To pierwszy stopień, który zacznie działać.

A.A. – W pani filmie jest jeszcze straszniejsza perspektywa ponieważ nasi byli amerykańscy partnerzy okazało się, że już od dawna przestali uważać nas za partnerów. Oni w tym poszli znacznie dalej i chcą zacząć rozwój tych technologii na poziomie embrionalnym. System oddziaływania na głowę zostanie rozpoczęty jeszcze przed urodzeniem dziecka.(…)"  

C.d na filmie od 11:30 minuty 🙂

Udostępnij:

13
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
7 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
MarcinMarcinStopZetpppK. Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
K.
Użytkownik
K.

Ten pomysł można tylko skrytykować i zaraz to zrobię. Przede wszystkim nie znam osoby która chciałby się dzielić swoimi fantazjami np. seksualnymi z innymi. Zwłaszcza kobiety mają tajemnice o których nie chcą mówić nawet ze swoimi partnerami i to nie tylko waga i z iloma partnerami spała, ale nie będzie mówić o swoich fantazjach seksualnych czasami nawet z mężem. Drugi problem jest taki że w społeczeństwie są osoby które są kreatywne i te ich pomysły mogą mieć wartość materialną. Nikt by nie chciał aby ktoś przywłaszczał sobie ich pomysły na biznes (jak to czasami robią tzw. anioły biznesu, czy cwaniaki które wydają ogłoszenia typu prześlij pomysł na biznes na skrytkę pocztową). Ludzie mają pomysły na wzory przemysłowe, wzory użytkowe i… Czytaj więcej »

ppp
Gość
ppp

To jest bardzo poważna ścieżka jeśli ktoś może pogłębić informację na ten temat chętnie poczytałbym coś więcej. Gdy w rosji o czymś mówią głośno znaczy to wszystko istnieje od bardzo wielu lat i podlega już odtajnieniu. Nanochipy o biologicznej /żywej/ konstrukcji i coś na wzór internetu mózgów i superkomputerów jest bardzo poważnym kandydatem dla rozwiązania problemu głosów w głowie i pewnie początkiem nowego świata dla ludzi młodych co mówi nam kim są oprawcy.

ppp
Gość
ppp

Sieć / internet/ mózgów przekonuje mnie z każdym dniem bardziej. Istnieje przenośny interfejs pozwalający na dostęp do zasobów.
Inna sprawa to kto to kontroluje bo wygląda na to, że tak my jak nasi oprawcy są zniewalani przez tą sieć.

StopZet
Gość
StopZet

Jeśli wierzyć informatorom Haralda Kautz Vella służby to kontrolują, myślą że mają sekwencje kodu który całkowicie wyłącza system gdyby wymknęło się spod kontroli, ale to było oszustwo, zostali oszukani, nie ma wyłącznika. To jest energoinformacyjne pole.

Marcin
Użytkownik
Marcin

Po ekstremalnych atakach w dniach 1-4 stycznia wciąż nie mogę dojść do siebie. Pomimo wyjazdu w góry (mija juz 5 dzień) poprawa mojego zdrowia na pozomie biologiczno-fizycznym jest niewielka (na poziome psychicznym jest  dołek). Byłem torturowany z przerwami przez szereg lat ale czegos takiego jak w ostatnich miesiącach nie doświadczałem wcześniej. To absolutne ekstremum – gdybym nie uciekał ze szczególnie atakowanych  bronią DEW (róznymi jej odmianami) miejsc skończylo by się to moim zgonem po kilkunastu dniach lub śmiertelną chorobą. To jest ZAMACH na moje zdrowie i życie, majatek,jak i możliwośc szczesliwego życia. Za tą moją udręke odpowiadaja Rosjanie (ich sluzby czyli mafia oraz organizacje pozarządowe / masoneria. Tak wygląda "kontrola umysłu" w wydaniu postsowieckim – prymitywna , brutalna siła czego… Czytaj więcej »

Marcin
Użytkownik
Marcin

I jeszcze jedno – dawno bym się zgłosił do szpitala gdybym znał odważnych i uczciwych lekarzy…Mam dośc opowiadania bajek o IBS-ach (zespol jelita drazliwego) co jednak uchroniło mnie przed posądzeniami o schizofrenie a nawet pomogło uzyskac L4. Czy ktoś może polecić jakiś osrodek zdrowia (obojetnie w ktorym regionie kraju) ?

Marcin
Użytkownik
Marcin

Około 20 lat temu trafiłem na liste osób do zniszczenia i stalem sie ofiara zorganizowanego nękania (non-stop) i elektronicznych tortur (od czasu do czasu z rózną intensywnoscia i przy uzyciu bardzo róznych narzędzi i technik). Niemal permanentnie od tego czasu mam kłopoty ze zdowiem.  Nie mam ochoty ani nie czuje potrzeby opisywania szczegółow mojej historii.  Poszukuje praktycznych rozwiązan a nie użalania się nad swoim losem. Od około poł roku ataki przy użyciu broni DEW w moim miezkaniu stały sie tak silne że de facto zostałem osoba bezdomną (zmuszony do ciagłych podróży z powodu zagrożenia zdrowia i życia). Od kilkunastu tygodni nawet przebywanie w dowolnym miejscu mojego miasta często jest nie do wytrzymania. Wszystko to świadczy o desperacji i o tym… Czytaj więcej »

Marcin
Użytkownik
Marcin

A teraz konkurs. Jakie nazwiskio nosi kolejna „wspaniała” rodzinka z Krakowa mocno zaangażowana w OSEH (ang. organise stalking and electronic harrasment) z koministycznym rodowodem : a) K———- b) C———— c) K——— d) S———- ?
———–
26.05.2017 edytowano K.D.

Marcin
Użytkownik
Marcin

Sytuacja bez większych zmian – w takim razie jedziemy dalej…Może jedna zasadnicza zmiana zaszła – poznałem piękną, wspaniałą i odważną dziewczynę która mnie kocha do szaleństwa wspiera zarazem. To oznacza koniec mojej izolacji ! Wracając do tematu – Arletta S———– notoryczna psychopatka, okultystka i holeryczka pracująca dla CAT i mafii zarazem zawodowa torturantka i stalkerka z Krakowa. MIeszka przy ulicy ——————————–. Podobnie jej braciszek Mariusz S—————- zajmuje sie mniej wiecej tym samym jednak kilka lat temu wyprowadził sie z mieszkania rodzicow (nie wiem gdzie aktualnie mieszka ( moze ktoś odważy się podpowie gdzie mieszka ten bandytata ?) Oboje mają powiazania jak mi dano do zrozumienia z obcymi służbami specjalnymi oraz organizacjami pozarządowymi (zapewne chodzi o masonerię). Specjalnośc bandytow wywodzących się… Czytaj więcej »

Marcin
Użytkownik
Marcin

I jeszcze jedno odnośnie byłego SB-eka Zbigniewa S————–. Wiem że przynajmniej kilka razy probował powstrzymać swoje latorośle od popełnienia najgorszych zbrodni wobec mnie i mojej rodziny. Jest w bardzo złych relacjach ze swoją córką ktora np.groziła mu że go „wyj..ie” i której się boi tak samo jak mafii. Byłem niemal naoczym świadkiem sytuacji gdy po kolejnej awanturze Arletta S———— wezwała Policję i Pogotowie po ktorych wizycie Zbigniew S————– został zabrany (a wiem że nawet palcem nie dotknął swojej córki ). Od tej chwili zacząłem nazywać Arlettę S————— Pawko Morozowem w spódnicy. Nie oznacza to że Zbigniew S——————– oczywiście że jest np. Konradem Wallenrodem, wciąz jest mafiosem i przestępcą. Niemniej gdybym był np. uczciwym i odważnym prokuratorem to próbowałbym go zrobić… Czytaj więcej »

Marcin
Użytkownik
Marcin

S——– A——— K———- moj były bezpośredni sąsiad zam. w Krakowie przy ———————- (mieszkałem 31 lat pod adresem ———–) to prawdziwa „gruba ryba”. Były PZPR-owiec a od !989 r biznesman (jak np. SB-ek Aleksander Gawronik), członek SLD, członek władz Stowarzyszenia Polska- Wschód ktore regularnie organizuje spotkania z udziałem m.in ambasadora Rosji, powiązany personalnie z przedsiębiorstwem”Kultura rosyjska” Sp. z o.o, członek władz wraz z córką P——— Niepołomickiego Centrum Medycznego sp. z o.o. (pachnie to wszystko prywatyzacją służby zdrowia wg. przepisu posłanki PO Sawickiej – publiczne pieniądze , prywatny zysk). Długo tej rodziny w przeciwieństwie do S—————– nie podejrzewałem o wrogie zamiary ale przyszedł rok 2013 r kiedy ujawnili się jako wrogowie. W roku tym zmarła moja mama na raka (chorobe nowotworową mozna… Czytaj więcej »

Marcin
Użytkownik
Marcin

Dodam jeszcze że S———- K———— i córka P————– są właścicielami przedsiębiorstwa —– ————— Sþółka Jawna której to sþołce firma mojego brata była winna około 2 tys. zł. Stało sie to na skutek nadmiernej autonomii która dał kierownikom sklepow którzy zamawiali drogie i słabo sprzedające sie wina w firmie K———————– (korupcji przy tym nie można wykluczyc). W sklepie ktory osobiście prowadził brat produkty z firmy K——————- nie były zamawiane. A teraz krótkie kalendarium zdarzen. Styczeń 2012 r, dochodzi do totalnej wojny pomiedzy mna a rodzina S—————- – mam dośc totalnej inwigilacji. Wtedy jeszcze nie znałem zjawiska zwanego Organised Stalking and Elektronicc Harrassment choc odnośnie możliwości uzywania broni elektromagnetycznej miałem juz pewne informacje i podejrzenia. Wydaje się że mam doczynienia z tylko… Czytaj więcej »

Marcin
Użytkownik
Marcin

„Uderz w stół a nożyce się otworzą” – właśnie dostałem maila że rodzina K. zażądała usunięcia danych personalnych i niestety administracja uległa tej presjii…. Stara rzymska zasada mówi że ten jest winny przestępstwa kto na tym zyskał. A do przestępstwa stalkingu i torturowania na 100 % doszło a byc może także do skrytego morderstwa w przypadku mojej mamy. Przynajmniej od 2008 roku byłem przeganiany z mieszkania przy ulicy AK (użyłem skrótu bo administrator prosił mnie by nie umieszczać więcej danych personalnych). Faktem jest że w tym roku wywiązała sie bójka sprowokowana przez Tomasza B. będącego wowczas ” w stanie wskazującym na na spożycie alkoholu” konkubenta Arletty S. z moim udziałem w wyniku której obydwaj zostaliśmy umiarkowanie poturbowani z tym że… Czytaj więcej »

Zapisz się do newslettera