Korespondencja z MON-em, aktualizacja na dzień 24.08.2016 r.

Stowarzyszenie STOPZET informuje osoby zainteresowane jak wygląda aktualnie korespondencja z MON- em w sprawie udzielenia ofiarom nielegalnych eksperymentów chociażby na początek pomocy technicznej. Otóż po wcześniejszych zapowiedziach, że MON bada i analizuje wszystkie nadesłane przez nas przypadki doświadczeń z bronią elektromagnetyczną i że dba o nasze bezpieczeństwo, po spotkaniu w MON i Inspektoracie Innowacyjnych Technik Obronnych ‘i3to’ i nadesłanych kolejnych 16-tu opisach traumatycznych doświadczeń, sytuacja nagle zmieniła się o 180 %.

Tzn. ze spotkania  w MON i i3to nie sporządza się protokołu i nie odnotowuje o czym była mowa. A dotyczyła zapytania o udzielenie nam pomocy od strony technicznej, czyli udostępnienie  nam badania takim urządzeniem jak analizator spektrum, który posiada bardzo szeroki  zakres częstotliwości radiowych. Więc  może ono wskazać jakim zakresem fal jesteśmy bombardowani, że nie możemy normalnie funkcjonować, przeżywając nieopisane tortury. MON  na spotkaniu zaprzeczył, że takowe posiada, czyli odmówił tej prostej pomocy.

Załączyliśmy też jeszcze przed spotkaniem w MON 16 kolejnych opisów osób z doświadczeń z tą bronią, czyli w sumie MON miało już do przeanalizowania na dzień 13 czerwca  (odpowiedź na nasze pismo z dnia 31 maja) 28 opisów tylko od Stowarzyszenia ,a wiemy że zgłaszały problem osoby nie związane ze STOPZET. Pismo z 31maja od STOPZET dotyczyło zapytania dlaczego nie otrzymaliśmy do tej pory (18-04/16 r, było spotkanie) odpowiedzi w sprawie skanowania, sporządzonej notatki ze spotkania oraz na jakim etapie jest śledztwo i czy będziemy uczestnikami tegoż śledztwa – przeprowadzanie dowodów z przesłuchań nas, udostępnianie zebranych przez nas dowodów itp…

Odpowiedź jest dziwna, pokazuje całkowicie inną twarz MON, niż było to zapowiedziane po pierwszym zasygnalizowaniu MON problemu przez Stowarzyszenie z doświadczeń z bronią EM,  zaraz po wypowiedzi Ministra MON pana Antoniego Macierewicza w Toruniu. Dodajmy, że Minister sam przyznał na zadane mu pytanie, czy w ogóle wie, czy przewiduje skalę zjawiska, czy wie jak przeciwdziałać? Odpowiedział, że tak wie i że osoby zgłaszały już problem od lat 80-tych i da bardziej szczegółową odp. po zbadaniu, przeanalizowaniu za jakieś pół roku..

Dlatego odp. z dnia 13-06 nadesłana do STOPZET z Departamentu Skarg i Wniosków od tego samego pana (płk Dariusz Wiśniewski) jest zaprzeczeniem pisma z dnia 08-kwietnia, gdzie poprzednio przedstawiono stanowisko zgodne z działaniem tegoż Ministerstwa, czyli wyrażające wolę zbadania trudnego problemu jakim są tortury psychiczne i fizyczne dokonywane za pomocą energii ukierunkowanej na cywilne osoby. Ponadto to pismo, nie odpowiada na zadane przez STOPZET pytania. Jest lekceważące i  ignorujące zarówno Stowarzyszenie STOPZET i jego członków ale i osoby z poza, które odważyły się opisać swój problem i wysłać  również do MON.

W zw. z powyższym Stowarzyszenie wysłało kolejne pismo z dnia 8 sierpnia 2016 r. przypominając o brakach w odpowiedzi oraz załączając kolejnych 14–naście opisów równie dramatycznych doświadczeń jak poprzednio. Dodatkowo załączono nagranie jak ostatnio po zgłoszeniu protestu przed MON nasila się tortury na członków STOPZET, nie jest to przypadek odosobniony, tylko ten udało się nagrać, a nie zawsze jest to możliwe, gdyż osoby mieszkające samotnie nie mają  takich możliwości.

 

Załączamy wszystkie pisma w obie strony  poniżej:

 

Udostępnij:

13
Dodaj komentarz

avatar
12 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
pppK. Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
K.
Użytkownik
K.

Na temat ewentualnych odszkodowań od MON uważam że nie ma szans na wygranie procesu w sądzie przez najbliższe 10-20 lat ponieważ żaden z 10000 polskich sędziów na da Nam wiary. Jeśli ktoś nie miał do czynienia z tą technologią to w nią nie uwierzy dopóki nie usłyszy o niej z wiarygodnych źródeł. Dlatego adwokaci nie chcą przyjmować spraw Agaty Walczak, ponieważ są uczciwi i nie przyjmują spraw przegranych, aby nie dawać klientowi fałszywego poczucia że można wygrać sprawę. A nie dlatego że są w spisku. Gdyby MON uznał słuszność roszczeń Agaty Walczak lub Elizy D. przyznał by im rację co do ich opowieści w zakresie gang stalkingu. Służby chcą tę technologią utrzymać w tajemnicy jeszcze przez wiele lat, dlatego MON… Czytaj więcej »

K.
Użytkownik
K.

Co możemy zrobić? Jedyne działanie które może nam pomóc to wykrycie nanoimplantów w naszych ciałach. To dla sądu nie będzie dowód że nam coś robiono, bo żeby udowodnić że służby nam zadawały ból i powodowały oparzenia to powinni zeznać operatorzy tej technologi z ABW lub SKW i przyznać się że pani X czy Y robili to czy tamto. Jeśli nie to implant to tylko uprawdopodobnienie tych działań, ale nie dowód dla sądu. Co nam daje wykrycie implantów: 1. Daje nam poparcie opinii publicznej i wiarygodność w jej oczach, a co za tym idzie szanse na przerwanie tych działań. Bo to nie jest normalne aby człowiek miał w ciele nanoimpalnt. 2. Daje nam szansę na ugodę z MON lub ze skarbem… Czytaj więcej »

ppp
Gość
ppp

Wyobraz Sobie, ze jestes chory na nieuleczalna chorobe i teraz powiedz co potrzebujesz: diadnoze czy lekarstwo. Lekarstwa nie ma bo choroba jest nieuleczalna a diagnoza cie nie wyleczy.

ppp
Gość
ppp

Jesli mozna Toba sterowac to jestes zombi, lekarstwa niet.

K.
Użytkownik
K.

Czego nie zrozumiałaś/łeś z drugiego komentarza?

ppp
Gość
ppp

pytasz czego nie zrozumiałem:
1 dlaczego słżby które powninny cie bronic staja sie wrogami.
2 czy chipy są wykrywalne
3 jeśli wykryjesz implant będziesz mógł go usunąć
4 … ?

ppp
Gość
ppp

Przy okazji odpowiedz w quizie z uzasadnieniem:
1 Jesteśmy chorzy na nieznaną chorobę, którą należy zbadać i opisać
2 wypowiedziano nam wojnę ale nie wiemy kto
3 jesteśmy ofiarami eksperymentów
a. wojskowych
b. religijnych
c. służb specialnych
d. ludzi mających władzę nad światem
e. satanistów
f. istot pozaziemskich

K.
Użytkownik
K.

Jak wykryjesz implant i go usuniesz mogą i pewnie jeszcze raz Ci go zaaplikują. Są teraz tak małe że może to zrobić mucha albo komar, nie zabezpieczysz się przed tym. Dopiero jak się sprawę nagłośni i telewizja nie będzie się bała o tym mówić będzie można skutecznie z tym walczyć. Nie wiem czy są wykrywalne , skanery częstotliwości nie wykrywają telefonu który jest w stanie czuwania, tylko taki z którego jest prowadzona rozmowa. A przecież jeśli w telefonie jest bateria i jest zalogowany do sieci to można wykryć jego położenie i podsłuchać rozmowę prowadzoną w jego obecności. Być może detektor fal radiowych w ogóle go nie wykryje. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie. Bez wątpienia jesteśmy ofiarami eksperymentów: niektórzy służb… Czytaj więcej »

ppp
Gość
ppp

Jesli młodzi oficerowie się szkolą na nas to co robią ci starsi. Idąc dalsze tym tropem rozpętamy 3 wojne światową bo ci starsi walczą z oficerami z innych krajów. Przecież wszyscy chcą wiedzieć co zamierza Obama albo Merkel.
Ja bardziej się skłaniam do eksperymentów religijnych gdzie służby specialne są po naszej stronie ale jest to tylko intuicja. Narazie daje równe szanse wszystkim opcją, które wypisałem łącznie z kosmitami :).

ppp
Gość
ppp

Eksperyment religijny może wyglądać tak:
Nami wszystkimi kierują dusze a duszą wszczepiają chipy robią to ludzie tacy sami jak my. Może ktoś wie kim są ci ludzie?

ppp
Gość
ppp

To nie jest tak ale inaczej byście tego nie zrozumieli.

K.
Użytkownik
K.

Niestety nie wierzę w religię ani w kosmitów. Zbyt daleko jest do innych planet abyśmy mogli się skontaktować z innymi cywilizacjami.

ppp
Gość
ppp

Na razie za każdym pytaniem stoi sto nowych i żadnej odpowiedzi.
Niektóre z moich wypowiedzi pochodzą od przyjaciół z „głowy” i nie wiem na ile są wierne.

Zapisz się do newslettera