WiMAX – nadaje się idealnie do ataku rezonansowego, psychotronicznego

"WiMax – niewidzialne promieniowanie, realne szkody

10.09.2008r.
Krzysztof Puzyna
Darmowy internet to technologia manipulacji mas WiMax przez nieustanne napromieniowanie pulsującymi polami elektromagnetycznymi!

 

WiMAX

Technologia WiMax jest to ulepszona w zasięgu i szybkości wersja WLAN. Gdy przy WLAN osiąga się zasięgi 30 do 100 metrów to WiMax pozwala na znacznie większe odległości nawet do 50 kilometrów.

Gdy WLAN ładuje maksymalnie -downstream z 3 MB/s to WiMax osiąga 23 razy więcej – 70 MB/s (obecnie ok 160 Mb/s – K.D.). W przeciwieństwie do GSM, UMTS czy WLAN można WiMax skonfigurować na różne sposoby, zależnie od sytuacji, zmieniać dostęp i modulację. Sygnały WiMax mogą pulsować w różnych częstotliwościach.

Firmy z reguły trzymają w tajemnicy charakterystyki sygnałów WiMax, szczególnie kanału organizacyjnego. Istnieje wiedza o modulacji sygnałów w celu manipulacji ludzi. WiMax ze swoją elastycznością w konfiguracji nadaje się idealnie do ataku rezonansowego i jest używany jako broń elektromagnetyczna przeciwko ludziom i urządzeniom elektronicznym. Szkodliwość WiMax wynika z pulsujących pól EM (warto w tym miejscu przypomnieć że generatory, broń psychotroniczna to właśnie pulsacyjne promieniowanie elektromagnetyczne), wielu ważnych w tej dziedzinie badaczy ostrzega przed tą technologią.

zobacz także: Dobra wiadomość z Anglii
po angielsku i niemiecku: WiFi Wlan WiMax

Eksperymenty polowe szwajcarskiej Swisscom na początku roku 2008 w Boltigen wykazały, że technologia WiMax wymaga dopracowania i w aktualnej formie się koncernowi nie opłaca. Swisscom stawia na internet satelitarny.

Krzysztof Puzyna"

WiMAX promieniowanie

źródło: http://www.iddd.de/umtsno/bocian.htm#oben

przydatne linki:
7.3 Choroba mikrofalowa – http://www.iddd.de/umtsno/odpsejm/hum3.htm#73

https://pl.wikipedia.org/wiki/WiMAX

https://treborok.wordpress.com/bron-psychotroniczna-wykorzystywana-w-rosji/

http://racjapolskiejlewicy.pl/bron-psychotroniczna-wszelkiego-rodzaju-czyni-z-czlowieka-pol-zwierze-pol-warzywo-zyjace-w-duchowym-wiezieniu-niemocy-i-strachu/8466

Rozmowę z Tomkiem i Piotrem prowadzi Marek Podlecki
http://monitor-polski.pl

Udostępnij:

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Andrzejbemowo piskieK.K.tester Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
tester
Gość
tester

OGŁOSZENIE
Jeżeli czyta to ktoś ze służb, zgłaszam się na ochotnika do testów broni psychotronicznej.
Za małą opłatą będziecie mogli na mnie testować różnego rodzaju bronie, szczepionki, leki.
Gwarantuję dyskrecje i zachowanie tajemnicy służbowej

K.
Użytkownik
K.

Idiota, tylko to nasuwa mi się na myśl. Na mnie testują już co najmniej 9 lat. Nie dali mi ani złotówki. Mógłbym nie dostać żadnego odszkodowania, żeby tylko to się skończyło. Mógłbym iść do byle jakiej pracy, nawet za minimalną płacę. Ale teraz na skutek eksperymentu nie mogę nawet tego. Cierpienia psychiczne i fizyczne są takie że zrezygnujesz już po kilku dniach, tym bardziej że nie będą na Tobie testować leków i szczepionek tylko broń która zrobi z Ciebie wrak człowieka. Będą czytać w Twoich myślach, przez co będziesz się czuł skrępowany w trakcie seksu, w toalecie, będziesz jak zwierzę w ZOO pełny ekshibicjonizm. Nie będziesz w stanie pracować, jeśli masz żonę to Cię rzuci , bo kobiety nie wybaczają… Czytaj więcej »

K.
Użytkownik
K.

Mam pytanie – na allegro można kupić zagłuszacze sygnałów wysokich częstotliwości np. sygnału GSM i innych. mają wiele anten i działają w kilku częstotliwościach. Czy one nie zakłócają sygnału który wywołuje efekty mind control?

bemowo piskie
Użytkownik
bemowo piskie

nie

Andrzej
Gość
Andrzej

Mam z tymi Czóbkami doczynienia. Ale chore sku******y.
A po sąsiedzku. Mają antenki od internetu.
Jak było napisane do władz prawa do Warszawy to to zaraz syfy od anten przyjechały coś z nich wyciągać. To było jakieś 3 lata temu.
Ale syf dalej leży na mnie – sprzęga się z moim mózgiem i tak dalej, szkoda pisać.

Może jakieś porady?
———-
Edytowany K.D.

Zapisz się do newslettera