Generał KGB i agent Mosadu o mind control – Witold Hake – 15.06.2016

"Gościem Janusza Zagórskiego jest Witold Hake, który omawia działalność dwóch postaci ze środowiska technologii mind control. Pierwszą z nich jest Carl Clark, były członek brytyjskich służb specjalnych (MI-5), CIA i Mosadu, a obecnie demaskator używanych przez nich metod. Druga osoba to generał KGB Borys Konstantynowicz, który udzielił obszernego wywiadu w wielkonakładowym dzienniku w Rosji. To swoiste wyznanie prawdy wysokiego oficera KGB dotyczyło m.in. stosowania broni psychotronicznych itp. eksperymentów."

 

A także:

 • Przeciwko komu są skierowane działania Służb Specjalnych,
 • W jakim celu służby pozyskują DNA ofiary,
 • Mikrofale,
 • Psychologiczne dawanie do zrozumienia że jest się stale obserwowanym,
 • Ilu agentów przypada na jedną ofiarę,
 • Dezintegrowanie osobowości,
 • Wszczepianie w trakcie zabiegów stomatologicznych, szpitalnych,
 • Dziennikarze i ich stosunek do problemu MC cyt. "to jest temat o którym nie wolno mówić",
 • Badania nad psychika ludzką od 1920 r.,
 • "Agencje wywiadowcze wszystkich krajów ciężko pracują nad broniami psychotronicznymi i wpływaniem na umysł, ale reszta agencji wywiadowczych zaszczepiają ludziom myśli o pseudonaukowości i nieistnieniu tych kierunków",
 • "(…) napędzają się wewnętrznie, ze my to robimy przed wrogiem",
 • Śmierć kilku oficerów służb specjalnych w Polsce podczas "pokoju",

 

 

Pozostałe odcinki w których występuje Witold Hake:

Udostępnij:

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
K. Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
K.
Użytkownik
K.

Jeśli chodzi o część końcową filmu – to jestem sceptyczny. Pewne działania służb nigdy nie wychodzą na jaw. Tak było na początku XX wieku w USA gdzie dochodziło do ataków terrorystycznych rzekomo ze strony ruchów komunistycznych (chciano spacyfikować rodzący się ruch związków pracowniczych), tak też było z zabójstwem JFK, który został zabity przez mafię, ale operację tę nadzorowały FBI i CIA. Świadkowie którzy chcieli się spotkać z dziennikarzami byli znajdowani z postrzałem na pustyni, czy w innym miejscu. Jak powiedział następca JFK, dajcie mi prezydenturę, a dam wam wojnę w Wietnamie. Jestem realistą – żadna z osób które się nade mną znęcają nie pójdzie za to siedzieć. W najlepszym wypadku dostanę odszkodowanie.

K.
Użytkownik
K.

W przypadku tych wybuchów ze strony rzekomych terrorystów komun. nigdy nie udowodniono im winy. Za wybuchy odpowiedzialna była najprawdopodobniej rodząca się FBI z Hooverem i jego kolegami. Zresztą teorii spiskowych gdzie nikt nie poniósł można się doszukiwać więcej np. grypa hiszpanki z 1918 roku, dzięki której można było zakończyć wojnę bez uszczerbku na honorze. No wiadomo – siła wyższa. Zabiła miliony ludzi (co prawda tyle samo zginęło na wojnie), ale pomogła zakończyć wojnę. A dlaczego wtedy życie człowieka było tak niewiele warte – ponieważ wtedy nie było wolnych wyborów dla całego społeczeństwa. Dopiero co mężczyźni zaczęli głosować. Kobiety dopiero uzyskiwały prawo do głosu, a one są zawsze za pokojem. Wiadomo – dają życie. Dzisiaj trudno namówić ludzi do pójścia na… Czytaj więcej »

Zapisz się do newslettera