Odpowiedź MON na pismo z 23.03.2016 r.

Otrzymaliśmy odpowiedź z MON na pismo wysłane 3 tygodnie temu, w sprawie testowania broni elektromagnetycznych na obywatelach Polski.

Odpowiedź z MON odpowiedź MON na pismo z 23.03.2016 r.

Informowaliśmy niedawno, że wysłaliśmy zbiorowe zawiadomienie do Ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza w związku z zapowiedzianym zbadaniem spraw osób które skarżą się na użycie wobec nich Hi-Tech'owych broni elektromagnetycznych. Są to technologie do zdalnego nękania, prześladowania ludzi i ich myśli za pomocą sygnałów wysyłanych z pól elektromagnetycznych, sieci elektrycznych i innych źródeł które przewodzą częstotliwości ELF.

Odpowiedź z MON można zobaczyć po prawej stronie (skan).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij:

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
AdminRyszard T.bemowo piskie Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bemowo piskie
Użytkownik
bemowo piskie

Odp. z MON poprawna politycznie .

bemowo piskie
Użytkownik
bemowo piskie

Kontrola umysłu ,emisja fal mikrofalowych z wież telefonii komórkowych, fale mózgowe ,naniesienie głosu hipnotyzera, lokalizacja ofiary, która posiada przy sobie telefon .

Ryszard T.
Gość
Ryszard T.

Kto najczęściej ulega tym wszystkim dyrdymałom?
1. Osoby BEZ wykształcenia technicznego, dla których ten pseudonaukowy bełkot brzmi prawdopodobnie i zapewne robi na nich wrażenie.
2. Osoby z zaburzeniami społecznymi (paranoja) lub psychicznymi (lekkie formy schizofrenii).

Dlatego:
1. Osoby z zaburzeniami umysłowymi powinny być bardziej surowo pozbawione praw wyborczych
2. Na maturze obowiązkowo powinna być matematyka
3. Za rozpowszechnianie bezpodstawnie bzdur o chemtrails, nękaniu elektromagnetycznym, planecie Nibiru, szkodliwości szczepionek itp. powinna grozić odpowiedzialność karna

Admin
Gość

Proszę pana! dziękuję za zostawienie komentarza, z mojej strony nalegam, aby wnikliwie zapoznał się Pan z naukowym artykułem Wojskowej Akademii Technicznej z 2015 r. nt. możliwości i charakterystyki radiacji elektromagnetycznych różnych częstotliwości http://pe.org.pl/articles/2015/3/22.pdf

Osoby mające krytyczne zdanie nt. broni elektromagnetycznych do których Pan się zalicza, bez podania żadnych argumentów naukowych które by wykluczały możliwość ataku rezonansowego broni elektromagnetycznych na ludzi i jak się okazuje bez znajomości ogólnie dostępnej wiedzy na ten temat powinno być wysoko opłacaną fuchą, im głupiej tym lepiej, im bardziej do góry nogami postawi pan rzeczywistość tym bliżej pańskiego końca.

Zapisz się do newslettera