Technologia łączenia „umysłu” osób trzecich z mózgiem Cz.1

Implanty mózgowe do KONTROLI umysłu/mózgu

Może zaistnieć konflikt wolności osobistej w przypadku wykorzystania swoich zasobów gospodarczych by dostać implant, który zwiększyłby własne fizyczne możliwości a tym co społeczeństwo na ogół uzna za pożądane i etycznie dopuszczalne. 

 

Świadomość społeczna w dziedzinie technologii KONTROLI UMYSŁU i eksperymentów na ludziach i ich wpływ na jednostki oraz społeczeństwo w Szwecji i na Świecie.

 

Tylko w niewielkim zakresie wojskowe/ medyczne projekty zaklasyfikowane jako badawcze i przemysłowe są wiedzą faktograficznie dostępną. Te niegdyś badania naukowe koncentrujące się na nowej technologii przekształciły się w komercyjną różnorodność ludzkich tortur, poniżania i uszkadzania osób trzecich przeprowadzane przez naukowców i ich gadające komputery ze sztuczną inteligencją [CHATTERBOX].

Jak długo jeszcze będziesz poświęcał ich rodziny i pracę trzeba walczyć o ich prawa człowieka w tym szaleństwie nadużyć, które jest obecnie prowadzone przy użyciu oprogramowania opracowanego do mapowania mózgu. 25-04-2010. MINDTECH ma na celu stworzenie sieci amatorów i mediów. Ta grupa będzie się zajmować społeczną i etyczną stroną badań, rozwoju oraz wdrażaniem nowych technologii do społeczeństwa. Najciekawszym elementem są technologie łączące : Ludzki Mózg ze Sztuczną Inteligencją przy pomocy specjalnego Interfejsu. MINDTECH zrobi obszerne i gruntowne badania w tej zupełnie nowej dziedzinie, która w tym momencie jest badana jedynie przez nielicznych.


 

implanty mozgowe

Implanty mózgowe. Syntetyczna telepatia jest systemem komunikacji na poziomie myśli, a nie mowy. Opiera się na multimedialnej sieci komunikacyjnej. Kopiowanie z mózgu odbywa się przez całą dobę, uczenie się komputera jest głównym jego elementem, a cały przebieg kopiowania informacji z mózgu jest niczym innym jak formą tortur.

Nikt dobrowolnie nie chciałby wyrazić swojej świadomej zgody na tego typu poważne badawcze nadużycia. To wymaga lat nauki i opracowanie programu rozwoju w celu stworzenia nowych interfejsów mózg-komputer i języka multimedialnego między człowiekiem a komputerem. Przedmioty badawcze (ludzie) są obecnie wbrew swej woli podłączani on-line (24/7) na okres 6,5 lat do interfejsu Mózg-Komputer.

Badania neurologiczne posuwają się tak daleko, że można włamać się do układu nerwowego bezprzewodowo, co oznacza, że komputer może komunikować się z Twoim mózgiem i przechowywać wszystkie Twoje doświadczenia sensoryczne, a następnie studiować Twoje zachowania poznawcze (kognitywne), są one uznane za ostateczne ludzkie studium. Komercyjny dostęp do potencjalnych użytkowników tej technologii jest nieograniczony i nie ma potrzeby by komukolwiek wyjaśniać daleko idące konsekwencje nadużyć jakie za sobą niesie eksperyment. Ta technologia do interakcji mózg-komputer powstaje od lat 2000 i będzie to rewolucja dla naszego sposobu życia.


 

Nowy skandal badawczy i fatalne jego konsekwencje dla szerszej społeczności.

Połączone Online mózgi i sieci neuronowe.

Badania FET i ICT muszą być zmuszane do rozwijania nowego języka komputer-mózg który umożliwiałby komputerom naukę czytania ludzkich myśli za pomocą wstrzykiwanego interfejsu mózg-maszyna.

Przy użyciu tego samego interfejsu maszyna-mózg przeprowadzone zostały badania w leczeniu choroby Parkinsona, Alzheimera i depresji, może być również stosowany jako proteza wewnątrz czaszki aby udostępnić pamięć mózgu. Mając oprogramowanie będące "językiem ludzkiego mózgu" można skopiować myśli poprzez protezę i je przeczytać.

Nowy język pomiędzy komputerem a mózgiem oraz nano-elektroniczny interfejs mózg-maszyna i "Europejskie nowe technologie informacyjne" zapewniają długoterminowe warunki do przeprowadzania badań i możliwości aby czytać i obrazować neurony mózgu. Metoda ta zapewnia wysokiej rozdzielczości kopie zachowań poznawczych (kognitywnych) w mózgu oraz ludzkiej percepcji.

Super komputery i związane z powyższym badania przekształciły się w wyrafinowane gry komputerowe polegające m.in. na czytaniu umysłu żywych ludzi.

W jaki sposób na poważnie można powstrzymać organizacje przestępcze i ICT-FET badające mózg? Jak na ironię nie ogłoszono metod badawczych, ponieważ takie badania nie mogą zostać zaakceptowane w żadnym społeczeństwie gdzie obowiązuje system prawny.
 
ICT (Technologie Informacyjne i Komunikacyjne)
FET (
Technologie Przyszłe i Powstające)
BMI (Interfejs Mózg Maszyna)
 
Ludzie ponownie są wykorzystywani w Szwecji, Europie i reszcie świata, tym razem usiłują wpłynąć przy pomocy nano elektrod w mózgu. Ogólna charakterystyka wskazuje że te badania są zgubne. Ze względu na zakaz ogłaszania metod diagnostycznych w służbie zdrowia możliwe jest przechowywanie danych (Web Hosting) z wielu mózgów podłączonych do sieci online z różnych badań nad mózgiem na terenie Szwecji, Europy. Badania ludzkich mózgów przeprowadzane są bez świadomej zgody.
Cdn.
 
Źródło: WORLDCACH
Amatorsko tłumaczył – K.D.
 
 
Udostępnij:

20
Dodaj komentarz

avatar
15 Comment threads
5 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
NiktLukasMałgorzata KonstańczakK.marek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ppp
Gość
ppp

Znalazlem cos takiego na rosyjskojezycznych stronach. http://espavo.ning.com/profiles/blogs/3776235:BlogPost:1500596?overrideMobileRedirect=1. Co o tym sadzicie?

Admin
Gość

Ciekawe, ale translator nie tłumaczy tego zbyt dobrze… mógłbyś jakieś ciekawsze fragmenty streścić?

bemowo piskie
Użytkownik
bemowo piskie

science fiction

ppp
Gość
ppp

Poczytaj dokladnie. Nie bardzo science fiction. Oni to nazywaja chenneling jest to kontakt z wyzszymi istotami.

bemowo piskie
Użytkownik
bemowo piskie

Hipoteza.Czytanie myśli ofiary , jeżeli za pośrednictwem „ neurofonu „ przesyła się sygnały akustyczne prosto do mózgu z pominięciem przewodów słuchowych . Ofiara rejestruje , „głosy ,słowa „ jako własne ,których nie jest świadoma, powstaje złudzenie że rozmawia ze sobą ,prowadzi dialog węwnętrzny. Następnie jest prześladowana tymi słowami za pośrednictwem SMS,rozmowa przez telefon są to nie znane nam osoby najczęściej tel. do nas to pomyłka wtedy w krótkiej konwersacji pada „Słowo”, itd. Czy możemy twierdzić że jest to kontrola umysłu , wydaje się że nie jest to „czytanie myśli ofiary”?

Anonim
Gość
Anonim

Ludzie wy wogóle. Ludzki mózg nie jest jeszcze do końca zbadany i nie wiemy jak do końca funkcjonuje a wy piszecie tutaj brednie o bezprzewodowej kontroli umysłu? Po pierwsze jakim cudem można na nieświadomym delikwencie przeprowadzić operację otwarcia puszki mózgowej i wszczepienia implantu. Po drugie jakim cudem przy obecnej technologi można stworzyć wogóle tak mały implant aby miał:
– źródło prądu starczające na 6,5 roku,
– system łączności umożliwiający łączenie się z operatorem oddalonym o przynajmniej kilka kilometrów,
– systemy przetwarzanie impulsy elektromagnetyczne w mózgu pacjenta na system zero-jedynkowy,
– czujniki elektromagnetyczne o dostatecznej czułości umożliwiające wykrywanie impulsów mózgowych pacjenta.

Admin
Gość

Panie Dziubałtowski czy mieszkańcy Opoczna wiedza że zajmuje się pan szerzeniem kłamstw? Proszę pana! to że pan czegoś nie wie, albo nie rozumie, nie znaczy że tego nie ma. Owszem, moze pan nam wmawiać że jak pan zamknie oczy to na dworze jest noc, ale do czego pan zmierza w swoich wywodach pseudo naukowych? Proszę poczytać naukową literaturę polecam książki pana Dr. hab. Łukasza Kamieńskiego, pośledzić badania nad kognitywistyką, czym jest mapowanie mózgu, czym jest interfejs mózg-maszyna-mózg/grupa osób. Czy pan, panie Dziubałtowski wie że od 2000 roku w oficjalnych badaniach neurologicznych poczyniono olbrzymie postępy i powstał język komunikacji miedzy mózgiem a maszyną? Do wstrzyknięcia implantu nie potrzeba otwierać czaszki, ale to pan pewnie wiedział bo tak absurdalne konfabulacje dawno nie… Czytaj więcej »

implant
Gość
implant

Masakra, co za pseud-naukowe Brednie 😀 Trzeba być mocno ograniczonym żeby w to wierzyć.
Nie pozdrawiam, bawcie się dobrze, organizujcie pikiety przeciw implantom… a później spalcie wszystkie czarownice w okolicy które wam to wszczepiają kiedy śpicie.

PG
Gość
PG

HI HI już 13 lat jak jakaś grupa wirtualnych ludzi chce mnie „okocić” ( mniejsza o to co to znaczy ) . Oczywiście w miarę możliwości bronię się przed nimi a to np słuchając głośno muzyki ( oczywiście przez słuchawki żeby nie budzić sąsiadów ) o 3 nad ranem i generalnie robię wszystko na opak niż „oni ” chcą . Mam nawet teorię na temat jak oni mnie inwigilują . Wszystko opiera się o tzw. splątanie kwantowe ( osoby interesujące się fizyką wiedzą o co chodzi ) uważam że przy pomocy fal elektromagnetycznych oni doprowadzają do splątania kwantowego struktur mózgu ( lub całego mózgu ) mojego z moim avatarem ( jest to inna osoba będąca ochotnikiem znajdująca się w ich… Czytaj więcej »

pp
Gość
pp

Mam identyczne objawy jak Ty, osoby ktore sie ze mna komunikuja
maja dostep do tego co mysle, widze, slysze. Ladnie to okresliles z tym avatarem jednak spkatanie kwantowe to duza przesada. W moim przypadku osoby bedace w mojej „glowie” sa dobre i staraja sie mnie obronic przed zlymi. Wyglada to bardziej na rzeczywistosc,ktora nue zostala jeszcze zbadana ni na technike wojskowa.

Małgorzata Konstańczak
Użytkownik

za mało mówi się i pisze o roli kobiet w temacie manipulacji umysłem. Dużo na ten temat wiem, za mało piszę, bo kobiety bardzo bronią swojego wizerunku powiedzmy duchowego. w świecie myśli nie ma większego agresora niż kobieta.

pp
Gość
pp

Caly ten swiat stworzyles sobie sam. Jestes winny za wszystko col sie w nim wydarzylo.

Małgorzata Konstańczak
Użytkownik

nie mam poczucia winy, raczej satysfakcję że rozumiem system, który prowadzi donikąd.

Ewelina Pajdak
Użytkownik

Łoooo it’s revolution in paradise… Oby Was obsrało tą rewolucją spychacie ludzi na margines społeczeństwa odbieracie plany i marzenia i ich własne myśli manipulując… Może by tak zamiast odbierać możliwości i rozpiepszać komuś egzystencję inwestując w eksperymenty które niszczą ludzi i zniszczą człowieczeństwo zrobić coś kurwa w drugą stronę i zainwestować w projekty które się naprawdę przydadzą w przyszłości… Ludzi bezdomnych jest tyle cierpiących na głód i frustrację że nie mają normalnych możliwości… Miejsc w przedszkolach też nie ma… System powszechnej edukacji narodowej jest taki jaki jest że zamiast uczyć tego co powinniście to tylko czas marnujecie tym dzieciom w tych szkołach państwowych…

Daro77
Gość
Daro77

Witam. Mną stalkerzy manipulują już przeszło 20 lat. Zaczeło się wszystko od tego jak po skończeniu szkoły podstawowej poszedłem kontynuować naukę w ZSE Zasadniczej Szkole Elektrycznej w Giżycku. Mianowice od tej pory zaczeło się ze mną coś dziać. Na początku zaczeli manipulować mną od zaburzeń odżywiania, zaczeli oddziaływać na mnie w ten sposób że jadłem tylko sam ryż z mlekiem i cebulą. Po jakiś 6 latach przestali to stosować. Następnie paląc marichuanę dopiero zrozumiałem i zacząłem domyślać się że ktoś mną kieruje, narzuca swoją wolę, manipuluje mną. Po czasie gdy mój organizm został w pewnym stopniu przez nich wyniszczony zaczęli do mnie mówić, odizolowali mnie od społeczeństwa i zmusili do kilku razowych pobytów w szpitalu psychiatrycznym. Oczywiście cały czas byłem… Czytaj więcej »

Lukas
Gość
Lukas

nie jestes sam kumplu

marek
Gość
marek

Witam,ja tez jestem torturowany elektronicznie od 2 lat,codziennie w pracy mam przesłuchania z całego zycia,czuje sie w niej jak bym był na sali tortur,z kazdej strony jestem atakowany dzwiekami,słowami pytaniami,mam ubliżane strasznie,.W nocy jak spie jestem wybudzany i od razu słysze ich dialog,.Ze mam wypierdalac z tego kraju,ze mnie zabija,a kazdej nocy mam podawany od nich sen,rano mam pozatykane uszy,i strasznie mi w nich piszczy.Gdy prubuje w dzien zasnąc to wiercą mi w głowie tak dzwiekami ze sie zrywam.Gdy w pracy dotykam urzadzen elektrycznych robi sie o wiele głosniej niz przed.Szukałem ratunku na pogotowiu ale skierowali mnie do psychiatryka,byłem na policji i tez nic z tego.Nie długo ide po raz kolejny bo nie mam sil już życ.Szukam pomocy

K.
Użytkownik
K.

Psychotropy Ci nie pomogą, ale mogą Cię zamulić i uspokoić, niestety nie zlikwidują problemu. Próbuj innych metod i się nie poddawaj.

Małgorzata Konstańczak
Użytkownik

Wiedza na temat to jedno, ale jak sobie radzić z taką przypadłością? Ja zastosowałam wszystko co się da, żeby się wzmocnić. W końcu uznałam, że ma to związek z religią. Dlatego też nikt nie zajmie się na poważnie tymi sprawami. Jest jedna religia, którą negują. Chodzi o Satanizm, napisałam do nich i mam spokój.

Nikt
Gość

Nalezy tu zaznaczyc iz dreczenie „delikwentow” to dzialania kompozytowe tj. wykorzysrujace roznego rodzaju metody i srodki techniczne. Z doswiadczenia wiem ,ze nie trzeba SI zeby zrobic komus papke z mozgu. Niekiedy nawet wystarcza zwyczajne ploteczki powielane przez czesto nieswiadomych konsekwencji tego ludzi. Jesli natomiast chodzi o warstwe techniczna to najprostsza metoda produkowania shizo-premii to zwyczajny telefon(y) komurkowy lub urzadzenie wifi zlokalizowane w taki sposob aby do „delikwenta” docierala telekonferencja np. z sexparty lub roznego rodzaju grozby czy inne bzdury i rzecz jasna grupa „operacyjna” tworzaca sztuczny tłum. Glosnosc ustawiona jest w taki sposob aby bez problemu mozna bylo zaklucac np. Modulatorem ultradzwiekowym co uniemozliwia skuteczna rejestracje audio ale na tyle glosno zeby sie delikwentowi mozg lasowal optymalnie. Odpowiednio zlasowany mozg… Czytaj więcej »

Zapisz się do newslettera