Komentarz nt. broni psychotronicznych z cyklu znalezione w sieci

~Hektor003~ Napisano 12 styczeń 2011 – 01:55
Czy istnieje broń psychotroniczna? która jest rodzajem energii Elektrostatycznej potrafiąca tak wiele zniszczyć w człowieku jak i naprawić?

W rękach lekarzy jest to lek na każdą chorobę bez wyjątku .
W rękach terrorystów lub rządu jest to narzędzie manipulacji ludźmi na ogromną skalę
ta broń jest w stanie doprowadzić ludzi do obłędu i samookaleczenia
czytanie w umysłach ludzi ich myśli , nakłanianie podświadomie do czynów i aktów przestępczych
bez żadnych konsekwencji dla kogoś kto tym manipuluje a ponosi winę zawsze człowiek ofiara

#2 [Broń psychotroniczna: post #2]

~Hektor003~ Napisano 12 styczeń 2011 – 01:58
Czy to państwo policyjne czy ukryta komuna jak przystało na XXI wiek
Widzieć i słyszeć wszystko lecz nie reagować aby nikt nie zdemaskował że ktoś posiada taką technologię

Co to jest ta broń psychotroniczna:
Rodzaj energij emitowanej przez bardzo duże radary o mocy Giga Watów które są wstanie zapalić sztucznie zorze polarną.
Anteny są nie ruchome ale wykorzystują propagację i odbicie sygnału od pewnej warstwy atmosfery dzięki czemu anteny są kierunkowe punktowo potrafiące wyśledzić każdy najsłabszy sygnał

Ta energia jest to dźwięk zmodulowany impulsowo o bardzo wysokiej częstotliwości jednak nie jest to fala radiowa a raczej fala akustyczna podobna jakiej używają nietoperze czy delfiny do komunikacji i lokalizacji przeszkód terenowych

Jak rozpoznać użycie na kimś tej techniki inwigilacji:
Osoba ofiara którą manipuluje się wbrew jej woli słyszy w swojej głowie bardzo cichy piskliwy dźwięk podobny do emitowanego przez kineskopy telewizyjne lub mini kamery przemysłowe a częstotliwość tego dźwięku jest około 15700KHz* (chyba chodziło o Hz*, czyli  15,7KHz), Niektórzy są obojętni na ten dźwięk.

(pod tym linkiem 'kliknij' można sobie wpisać 15700 i sprawdzić jak reagujemy na ten dźwięk)

glosy w glowie PL (Copy)

 

#3 [Broń psychotroniczna: post #3]

~Gość~ Napisano 12 styczeń 2011 – 01:59
Jeśli ktoś czyta zawartość myśli i manipuluje człowiekiem ten dźwięk jest słyszalny 24h/dobę to nie jest wada słuchu czy z chorobą psychiczną związaną ze słyszeniem dźwięków (omamów słuchowych).

Są dowody na używanie tej technologij przez wywiad wojskowy ( czyj ?) nikt jednak do tego się nie przyzna gdyż jest to technologia groźniejsza niż znajomość budowy Bomby Atomowej w kuchni .

Może ranić i nie widać sprawcy, człowiek jak żywa samo naprowadzająca rakieta zdolna do wszystkiego
wystarczy że pod progowo powie się coś a człowiek ma wrażenie że sam o tym pomyślał i wykona to, a jeśli zajarzy że postępuje niewłaściwie nie po jego myśli bo nigdy tak by nie postąpił to stosuje się chemiczne środki które są w każdym z nas ,do nastawienia stanu emocjonalnego używając hormonów które są produkowane w ciele człowieka
wystarczy pewną częstotliwością pobudzić pewne organy lub części ciała do produkcji tych hormonów.

Jak to możliwe ? już w latach 1930 Amerykański naukowiec wiedział i opatentował urządzenie do leczenia punktowego ludzi podobnie działa jak radioterapia u osób chorych na raka tyle że ten wynalazek został zapomniany a konstrukcja banalnie prosta, każdy wprawiony krótkofalowiec z licencją klasy A jest w stanie zbudować takie urządzenie, a wynalazek nazwano "Generator Rifea"

Nr.patentu:
1. US Pat. 5908441
2. US Pat. 6221094
3. UK pat. GB2336318
inne patenty – link

#4 [Broń psychotroniczna: post #4]

~jacek Av~ Napisano 23 grudzień 2012 – 03:35
Masz głowę jak na pompowana do tego cały czas szumy w uszach i piski jak przy sprzężeniu dźwięków np gitary. Słyszysz głosy jak do ciebie mówią . W sumie to się wydaje ze telefon komórkowy to stara technologia. Jest nie potrzebny. Ingerencja 24 godziny na dobę powoduje brak skupienia i ogólne zmęczenie

#5 [Broń psychotroniczna: post #5]

~Gość~ Napisano 26 grudzień 2012 – 03:13
Obecnie stosują tą broń psychologiczną NKWD Podlasia miast powiatowych i Białegostoku grupy PRL-owskie SB i UB, którzy przyczynili się do do wypadku polskiego samolotu w Smolensku. Taki nadajnik montuje się w samolocie,samochodzie,na ścianach budynków i.t.p. obiekcie.

źródło: link

Co o tym myślicie?

Piszcie w komentarzach

Udostępnij:

6
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
ppMałgorzata KonstańczakAdminGośćPoszkodowany przez eksperymentatorów Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Poszkodowany przez eksperymentatorów
Gość
Poszkodowany przez eksperymentatorów

Potwierdzam to, co powiedział Pan Adam. Uważajcie, na telefony komórkowe, przez które bardzo łatwo owi “ludzie” mogą wbić do ucha chip. Człowiek, podczas takich nazistowskich eksperymentów, czuje jakby miał na głowę nałożoną siatkę z cieniutkimi przewodami elektrycznymi, co powoduje nieprawdopodobny ból głowy. Eksperymenty, często przeprowadzają lekarze-naukowcy, którzy powodują w organizmie różne choroby cywilizacyjne, zaburzają funkcjonowanie narządów wewnętrznych, łamią kości, przecinają nerwy, ścięgna, łamią zęby, wywołują udary, choroby demencyjne, zawały, nowotwory. Ludziom, którzy tego nie przeżyli, nie chce się w to uwierzyć, ale tak te eksperymenty wyglądają. Codziennie jest zagrożone nasze życie i zdrowie. Jesteśmy szantażowani i zastraszani. Ci “naukowcy”, czują się “nadludźmi” i nie mają żadnych skrupułów ani wyrzutów sumienia i nie interesuje ich czyjś ból i cierpienie. Najgorsze jest… Czytaj więcej »

Gość
Gość
Gość

Broń psychotroniczna jako przyczyna pisków w uszach? To wg mnie jedna z hipotez uzasadniona racjonalnie gdy badano jej skutki. Inna możliwość to zatkane ucho lub naruszona anatomiczne jego struktura.No ale gdy inni tego nie słyszą w tym samym otoczeniu to która wersja wydaje się bardziej wiarygodna

Admin
Gość

Piski w uszach prawdopodobnie spowodowane nagłym spadkiem witaminy B12 do poziomu krytycznie niskiego, oraz wyjałowienie organizmu z innych minerałów, witamin, co wcale nie jest trudne jedząc trociny z marketu. Jest jeszcze możliwość wprowadzenia mikro implantów w okolicy uszu i w zależności gdzie implant sie znajduje można słyszeć z jego kierunku głosy słyszalne jak i te podprogowe, zakodowane w słyszanym szumie, generalnie piski które bywają w wielu przypadkach modulowane tzn jakby ktoś zmieniał czestotliwość na niższą wtedy robi się głośniej, lub na wyższa w pobliżu granicy słyszalności ucha i robi się zdecydowanie bardziej cichy pisk… dyspozytorzy tych sygnałów w kilku przypadkach komunikując się między sobą używali polecenia „ścisz go trochę” po czym pisk narastał i odwrotnie.

Małgorzata Konstańczak
Użytkownik

Nieprzespana noc za mną. Zastanawiałam się co to właściwie jest i kto za tym stoi? Nagle damski głos poinformował mnie, że jest to dobrze zorganizowana międzynarodowa grupa kobiet. Plejada gwiazd. Znam ten głos i przemknęła mi przez umysł twarz.

pp
Gość
pp

Damski glos mial racje tak wynika z moich doswiadczen. Moje glosy mowia ze Oni sa ludzmi takimi samymi jak my . Poprostu my nie widzimy ich a oni nas. Ludzie nazywaja ich demonami. Teraz cos dziwnego dzieje sie w ich swiecie i z tad te glosy.

pp
Gość
pp

Mowia: „Powinniscie sie zmienic, powinniscie bardziej rozwijac sie duchowo. Przyszedl czas abysmy zyli w jednym swiecie.

Zapisz się do newslettera