Wypowiedź Adama na berlińskiej Covert Harassment Conference

Przed państwem półgodzinne oświadczenie jednego z członków naszego Stowarzyszenia, który był razem z nami 1 i 2 października 2015 r. w Berlinie na II konferencji przeciwko skrytemu nękaniu.

Nasz kolega Adam opowiada o części z niemal nieograniczonych możliwościach technologii kontroli umysłu. Ograniczeniem jest wyobraźnia i „moralność” operatorów maszyny kontroli umysłu. O tym jak wygląda życie ofiary kontroli umysłu dowiecie się z filmu. Piszcie wnioski na temat wywiadu w komentarzach.

Wypowiedź zarejestrował Janusz Zagórski z niezależnej telewizji

Udostępnij:

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
AdminKrzysztof MichałPoszkodowany przez eksperymentatorów Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Poszkodowany przez eksperymentatorów
Gość
Poszkodowany przez eksperymentatorów

Potwierdzam to, co powiedział Pan Adam. Uważajcie, na telefony komórkowe, przez które bardzo łatwo owi „ludzie” mogą wbić do ucha chip. Człowiek, podczas takich nazistowskich eksperymentów, czuje jakby miał na głowę nałożoną siatkę z cieniutkimi przewodami elektrycznymi, co powoduje nieprawdopodobny ból głowy. Eksperymenty, często przeprowadzają lekarze-naukowcy, którzy powodują w organizmie różne choroby cywilizacyjne, zaburzają funkcjonowanie narządów wewnętrznych, łamią kości, przecinają nerwy, ścięgna, łamią zęby, wywołują udary, choroby demencyjne, zawały, nowotwory. Ludziom, którzy tego nie przeżyli, nie chce się w to uwierzyć, ale tak te eksperymenty wyglądają. Codziennie jest zagrożone nasze życie i zdrowie. Jesteśmy szantażowani i zastraszani. Ci „naukowcy”, czują się „nadludźmi” i nie mają żadnych skrupułów ani wyrzutów sumienia i nie interesuje ich czyjś ból i cierpienie. Najgorsze jest… Czytaj więcej »

Krzysztof Michał
Użytkownik

Do nękania na odległość, używają między innymi dronów. W lipcu 2015r siedząc po zmroku na balkonie mojego domu, zobaczyłem świecący obiekt, unoszący się na dość dużej wysokości, dokładnie nad moim domem. W sierpniu udało mi się nagrać go kamerą, a nagranie pokazałem rodzinie i znajomym. Okazało się, że w innych częściach miasta inni też dostrzegają takie obiekty. Koło mojego domu jest ich kilka, a nad całym miastem prawdopodobnie kilkanaście albo więcej. Obiekt ten jest mocno oświetlony, i z ziemi przypomina gwiazdę, ale jest jaśniejszy i wyrażnie widać że jest niżej. Praktycznie codziennie po zmroku gdy jest ładna pogoda można je dostrzec na tych samych pozycjach, ale czasami można zobaczyć jak się przemieszczają. Po kilkunastu sekundach filmowania, obiekty często uciekają do… Czytaj więcej »

Admin
Gość

„Jak wiadomo, drony w powietrzu utrzymują się dość krótko. Z reguły średni czas lotu dronów to około pół godziny.”
a tutaj piszą że nowe ogniwa utrzymaja w powietrzu 4 lub 2,5h z obciążeniem link

Tak więc wydaje się że długo go tam nie było i masz farta że jesteś w odpowiednim miejscu i czasie…

Zapisz się do newslettera